[صفحه اصلي ]      
سومین همايش پژوهشي ساليانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان awt-yekta The Third Annual Research Congress of Semnan University of Medical Sciences
:: خانه ثبت نام آزاد ارسال مقاله تاریخ های مهم تماس با ما ::
بخش‌هاي اصلي
صفحه اول::
درباره همایش::
ارسال مقاله::
تماس با ما::
آرشیو::
::
جستجو در پايگاه

جستجوي پيشرفته
..
:: توافق نامه ثبت نام : توافق نامه ثبت نام ::

  توافق نامه ثبت نام

  ضمن خوش آمدگويی از شما محقق گرامی دعوت می کنيم تا پس از مطالعه توافقنامه زير و در صورت تعهد و پذيرش مفاد آن، به جمع کثير اعضای سايت بپيونديد. منظور عضويت در سايت، لطفا مشخصات " کامل" خود را وارد کنيد.

  ۱-به قوانين نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و رعايت ضوابط اسلامی و اخلاقی پايبند بوده و اطلاعيه های عمومی درج شده در سايت را مطالعه نموده و مطابق آنها عمل نمايم.

  ٢- آی دی کارت فقط برای ثبت نام کنندگان در سايت صادر خواهد شد، افرادی که به صورت همکار نامشان در مقاله درج شده جهت حضور در همايش می توانند به صورت آزاد ثبت نام کنند.
٣- از درج هرگونه مطلب مغاير با محتوای تخصصی (نظير موضوعات سياسی جهت دار و غير متعارف) خودداری نمايم.
٤- موافقم که در صورت کسب امتياز لازم از سوی کميته علمی "بعنوان مقاله برتر" با اعلام دبير خانه بصورت حضوری شرکت نمايم.در غير اينصورت بصورت وبينار آنلاين " غير حضوری" در همايش شرکت می نمايم و حضور فيزيکی در کنگره نخواهم داشت. و متعهد می شوم که در وبينار آنلاين مطابق برنامه زمانی شرکت نموده و در انجام تبادل اطلاعات و پرسش و پاسخ همانند همايش حضوری مشارکتی فعالی داشته باشم.
٥-به منظور حفظ رسميت سايت، وارد کردن نام و نام خانوادگی کامل (منحصرا با الفبای فارسی) به هنگام ثبت نام ضروری است و از درج نامهای مختصر جلوگيری به عمل می آيد شماره و رمز خود را در اختيار ديگران قرار ندهم.
٦- مقاله خود را مطابق ضوابط درج شده در سايت (راهنمای نگارش مقاله) تهيه، تنظيم و در موعد مقرر ارسال نموده و متعهد می شوم مقاله ارسالی را به ديگر همايش ها ارسال ننمايم.
٧- در هنگام ثبت مقاله کليه مشخصات مربوطه را تکميل نمايم و از در اختيار قرار دادن مستندات همايش به افراد ديگر خودداری نمايم و انتخاب نهايی گزينه های اختياری مندرج در سايت را بر عهده دبير اجرايی قرار خواهم داد تا در صورت صلاحديد اقدام نموده و حق هيچگونه اعتراضی را نداشته باشم.
٨- پيش ازهر گونه ارتباط با دبيرخانه کليه اطلاعيه های عمومی و پرسش های متداول درج شده در سايت را مطالعه نموده و مطابق آنها عمل نمايم.
٩- هزينه های خود را مطابق جدول هزينه های درج شده در سايت در مهلت قانونی تعيين شده پرداخت نمايم در غير اين صورت برابر ضوابط مالی همايش هزينه عودت نخواهد شد.
١٠- هيچ گونه فعاليت تجاری و درآمدزا در سايت را بدون هماهنگی قبلی و عقد قرارداد با مديريت سايت انجام ندهم.
١١- از کپی برداری مقالات ديگران خودداری نموده و حق قانونی مقالات ارائه شده برعهده اينجانب خواهد بود. و از ارائه هر گونه مدارک و فيش جعلی خودداری نموده ، در غير اينصورت مديريت سايت می تواند مطابق قانون با بنده برخورد نمايد.
١٢- آدرس دقيق پستی خود را در مهلت مقرر قانونی ثبت نموده ، در غير اين صورت مسئوليت برگشت مرسوله پستی اينجانب بر عهده دبيرخانه اجرايی نمی باشد.
١٣- هر گونه سوء استفاده احتمالی از سايت، حتی در صورت عدم اشاره به آن در اين آئين نامه موجب پيگيرد قانونی خواهد بود.
۱٤- روابط عمومی سايت از طريق قسمت "تماس با ما" به صورت يک روز در ميان پذيرای نظرات، انتقادات، پيشنهادها و گزارشات شما محققين محترم می باشد. قبل از هر گونه پرسش کليه اطلاعيه های عمومی و پرسشهای متداول در سايت را مطالعه می نمايم.
از اينکه همايش الکترونيکی را انتخاب فرموده ايد، مفتخر و سپاسگزاريم و اميدواريم پاسخگوی ابراز محبت شما باشيم. با آرزوی بهترينها، موفق، مؤيد و پيروز باشيد.

دفعات مشاهده: 2037 بار   |   دفعات چاپ: 449 بار   |   دفعات ارسال به ديگران: 0 بار   |   0 نظر
::
برای مشاهده كل مطالب بخش توافق نامه ثبت نام اینجا را کلیک كنيد.
سومین همايش پژوهشي ساليانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان The Third Annual Research Congress of Semnan University of Medical Sciences
Static site map - Persian site map - English site map - Created in 0.278 seconds with 705 queries by AWT YEKTAWEB 2.4.2.8